16 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderiyi Vaktinde Kargoya Vermiyor!

01. 08. 2013 tarihinde Hepsiburada.com adresinden hastam içim Visko Matters Minden siparişi verdim. Sipariş verdiğim sırada 24 saat içinde (süper hızlı gönderi) kargoya verileceği belirtildiğinden dolayı ürünü hemen satın aldım. Fakat buna rağmen ertesi gün sipariş takibinden baktığımda kargoya tahmini veriliş tarihi 03. 08. 2013 yazıyordu.

Daha da yetmezmiş gibi siparişim iki kez kendilerine şikayetimi bildirmeme rağmen ürün kargoya 09. 08. 2013 tarihinde verildi. Bu sefer de kargoda problem yaşamaya başladım. Kargo takibinden baktığımda sürekli kargo şubesi değişiyor. Bugün ayın 14'ü olmasına rağmen ürün hala elime ulaşmadı.

Zeynep 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Zeynep F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön