04 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderide Olan Ürünü 6 Gündür Göndermiyorlar.

Hepsiburada. com artık eskisi gibi değil. Sanırım doymuş olacaklar ki, siparişleri sallamıyorlar. hem süperhızlı gönderi diyorlar hemde siparişimin üstünden 6 gün geçmesine karşın ürün hala tedarik sürecindeymiş. internet sitesinde ise ürün gelmiş paketleme işlem sırasına alınmış gibi gözüküyor. müşteri temsilcisi ise hala gelmediğini sistemde böyle görülmesinin normal olduğunu söylüyor. yahu gelmeyen malı nasıl paketleme işlem sırasına alabilirsiniz ki? Yıllardır kesintisiz alışveriş yaptığım bu siteden son gecikmelerinden yaşattıkları mağduriyet ve sıkıntı yüzünden bir daha asla sipariş vermemek üzere vazgeçiyorum.

Ahmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 06 Mayıs 2013

    ne hikmetse teslimata hazır ancak hala kargo çıkmadı. Verilen cevaplar gerçek değil. ve hazır olan ürünün ve süper hızlı gönderideki ürünün gönderilmemesini anlayamıyorum ki ürünün bedelini alırken süper jet hızındalar. hepsiburada artık e-ticaretteki en iyi ve en güvenilir firma değil en kötü firma bence. alacaklara benden tavsiye başka siteleri denesinler, hiçbir site bunlardan daha çok mağdur edip sizi aptal yerine koyamaz ne de olsa..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Ahmet T, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünün paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön