Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi Bir Hafta Oldu Hala Gönderilmedi!

Erkut Y. |

Yazılı veya telefonla olsun, bütün Hepsiburada kanallarını kullanarak kurduğum iletişimlerden çözüm alamadığım ve müşteri hizmetleri mesajlarımın yanıtsız kaldığı için buraya yazma gereği duydum. Siparişimdeki Skil marka tilki kuyruk testere, "süper hızlı gönderi" olmasına rağmen 7 gündür gönderilmemiştir. Müşteri hizmetleri mesajlarıma cevap verilmemektedir. Telefonla iletişime geçtim, beyefendi mutlaka çözüme kavuşturacağını söyledi, iki gündür bir gelişme olmadı, lütfen telefon görüşmemi inceleyin, çözeceğim deyipte hiçbir gelişme olmaması geri dönüş sağlanmaması kabul edilebilir değil. Tüm bu süreçte defalarca anlamsızlığını ifade ettim, bir kez de buradan yazayım, 1 haftadır gönderilemeyen ürün yine bir haftadır "süper hızlı gönderi" olarak satılmaya devam ediliyor. ? Tümüyle her noktasında Hepsiburada.com'a yakışmayan bir sipariş deneyimi yaşıyorum. Umarım bugün gönderilir.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkut Y.
  08 Ağustos
  15:34

  12 günü geçmiş olmasına rağmen super hızlı gonderideki ürünüm gonderilmemistir. günlük olarak tarafıma gecikmenin sebebi bildirilmeksizin "en kısa surede size bilgi verilecektir" diye müşteri hizmetleri mesajlari gonderilmekte, ama sipariş durumunda hiçbir degisliklik saglanmamaktadir. Bu urun yine soyluyorum, halen super hızlı gonderi urunu olarak satilmaya devam edilmektedir. Demek ki benim aldığım fiyat begenilmedi ve parası kullaniliyor. Aklima başka bir şey gelmiyor Çünkü bana hiçbir bilgi verilmiyor, 12 gündür sadece oyalama mesajlari atiliyor.

 • Erkut Y.
  05 Ağustos
  10:56

  Gecen 8 günlük surede deneyimlerimden anladigim kadariyla urunu hirdavat kategorisinde 200 TL uzeri %50 indirim kampanyasından aldığım ve 210 liralik urun 160 liraya dustugu için urun gonderilmek istenmiyor ve psikolojik baski yapilarak sure uzatilip iptal etmem isteniyor. Yoksa halen super hızlı olarak satilmaya devam edilen bir urun raflarinizdayken ve tek yapmaniz gereken paketleyip gondermekken gondermemenizin bir başka izahati olamaz, ki zaten bu surecte de kimse bana gondermeme sebebi hakkında bilgi vermedi, hep oteleme yoluna gidildi. yüzden fazla siparişim oldu ilk kez böyle bir iptal ettirme politikasiyla karsilasiyorum.

 • 04 Ağustos
  14:19

  Sayın Erkut Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WYI-740-73531 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri