12 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Stokta Olmayan Ürünün Satılması ve Bana Bildirilmemesi!

3.05.2016'da farklı firmalardan 3 adet ürün aldım. Vadedilen kargo süresi geçince önce site üzerinden yazarak bilgi istedim. Mail yoluyla sorunumun çözüldüğüne dair bilgi geldi ama siparişlerim hala hazırlık aşamasında görünüyordu. Cevap alamayınca müşteri hizmetlerini aradım. Her aradığımda sorununuz kayda alınmıştır gerekli işlem yapılacaktır diye bekletildim.

En sonunda 12.05.2016'da yaptığım görüşmede ürünlerin tedarik edilemediği bu sebeple 3 ürünü de siparişlerim sayfasına girerek iptal etmem gerektiği söylendi. Peki bu durumda olması gereken site tarafından benim bilgilendirilmem midir yoksa defalarca müşteri hizmetlerini arayarak ve her defasında geçiştirme cevaplar alarak sinirlerimi zorlamam mı? Bırakın ürünün geç teslimini, aslında hiç teslim edilemeyecekmiş ancak bu durumdan bir tek benim haberim yok!

Emine 9 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Emine G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RYN-440-22222 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön