26 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Stokta Olmayan Ürünün Satılması!

Hepsiburada.com' dan aldığım yukarıda yazılı olan sipariş kodunda yer alan Lipton marka ilk hasat çayı 8.5.2015 tarihinde sipariş verdin hala tedarikçi firmadan bekleniyormuş! Ya siz bu mantıkla nasıl kurumsal bir alışveriş sitesi olabilirsiniz ki? Bunun telafisi sadece o malı teslim etmekle falan olmaz zamanında temin edemediğin ürünü anında iade et uğraştırmadan insanları! Ayağımızda falan gelemedi.

Hatice Y. 305 Okunma

Cevaplar

 • Hatice Y.12 Haziran 2015

  Yukarıda sipariş kodunu verdiğim listede olan 1 adet m. Marka atletin kargoya verile tarihi geçmiştir firma sadece listeye bir özür dileme metni yapıştırıp geçmiştir! Dünya'nın neresinde hangi web sitesinde böyle bir uygulama var ki? Üstelik sayfanda ne canlı destek var ne de sorunumu yazabileceğim bir yer! Önceden hazırlanmış sorular! Benim sorunumun başlığı yok orada! Para iademi yapın maille Uğraştırmayın! Gelmemiş Ürünün Değerlendirmesini istiyor bi de ya!

 • Hatice Y.11 Haziran 2015

  Merhaba yukarıda verdiğim kodla 19.05.2015 tarihinde sipariş ettiğim ürün hala gelemedi (m o j e organik ürün) elinizde olmayan Ürünün tedarik süresi geçtikten sonra neden bir özür mesajıyla, para iadesiyle telafi yoluna gitmiyorsunuz her ürün için buraya mı şikayet edelim sizi! Bu konuda siteniz tam bir para tuzağı. Nasıl kurumsal bir site anlamıyorum! Tedarik süresi geçeli 2 hafta oldu! Artık sizi buraya şikayet yetmez insanlarla dalga geçiyorsunuz aynı şey 3. Kez oluyor!

 • Hatice Y.29 Mayıs 2015

  Yukarıda sipariş kodunu verdiğim listede olan 1 adet m. Marka atletin kargoya verile tarihi geçmiştir firma sadece listeye bir özür dileme metni yapıştırıp geçmiştir! Dünya'nın neresinde hangi web sitesinde böyle bir uygulama var ki? Üstelik sayfanda ne canlı destek var ne de sorunumu yazabileceğim bir yer! Önceden hazırlanmış sorular! Benim sorunumun başlığı yok orada! Para iademi yapın maille vb.. Uğraştırmayın! Gelmemiş Ürünün Değerlendirmesini istiyor bi de ya!

 • Hepsiburada.com Müşteri Temsilcisi26 Mayıs 2015

  Sayın Hatice Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DVK-155-43184 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön