24 Aralık 2014

Hepsiburada.com Sözünün Arkasında Durmuyor.

Hepsiburada.com isimli siteden aynı gün kargo diye evimin market ihtiyaçlarını aldım ancak (39624843), saat 13.20'de verdiğim siparişim aynı gün teslim edilmedi. Ben ihtiyacım olduğu için aynı gün teslim edileceği için aldım ama teslim edilmedi.

Konuyla ilgili siteye mesaj attım ona da dönüş yapmadılar. Allah aşkına bu kadar ciddiyetten uzak, verdiği sözü yerine getiremeyen, müşterinin memnuniyeti umrunda olmayan bir firma olabilir mi?Önemli olan reklam yapmak değil sözünün arkasında durabilmektir!

Şahin 638 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı25 Aralık 2014

    İlk arayan ilgili sağolsun uygun bir dille konuştu ama çözüm 1 gün sonra oldu.İlgilendikleri için teşekkür ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın Şahin Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XYG-873-31312 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön