Hepsiburada.com Sözünde Durmayan Firma Bizi Mağdur Ediyor!

Adem A. |

17 inç kare Philips monitör siparişimi 26/07/2016 tarihinde verdim. Defalarca acil olduğunu söylememe rağmen 01/08/2016'da kesin olarak kargo edeceklerini söyleyen firma özür dileriz vaat edilen sürede ürünü gönderemedik diyor. Bu ne ciddiyetsizlik bu ne ilgisizliktir anlamadım. Bu kadar mağdur olacağımı bilsem başka bir yerden alışveriş yapardım. En son alışveriş yapacağım yerler listesine girmeyi başardınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  04 Ağustos
  11:18

  Vermiş olduğum siparişi zamanında teslim etmedi işyerinde kullanacağım monitör yüzünden beni mağdur etti ve zarara uğratmıştır. Alternatif bir sürü alışveriş sitesi varken ilgisiz alakasız bu ciddiyetsiz firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. 3 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum. Her telefona bakan temsilci aynı şeyi soyluyor. Konuyla ilgili talebinizi iletiyorum soylediği tek şey bu ama ne geri dönüş yapan var nede kesin bir bilgi. Monitör ürünümü bugün kargoya vermeyecekseniz iptal edin. Gecikmeden dolayı hesabıma 20 TL puan yüklemişler. Biz dilenci değiliz. Şu 3 günlük zararımı karşılayın ben size daha fazlasını vereyim. Şiddetle kınıyor acil cevap bekliyorum. 3 gündür dillerinden düşmeyen yetkili arkadaş kimse bana ulaşsın bugün kargoya verilecekmi verilmiyecekmi bilgi versin. Ahlaklı olun biraz kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok

 • 02 Ağustos
  13:39

  Sayın Adem A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XCC-705-80524 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri