23 Eylül 2013

Hepsiburada.com Sorunumu Çözmediler!

Eksik ulaşan ürünlerim ile ilgili sorunum için takip başlattıklarını, işlem detaylarını inceleyerek kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştıracaklarını söyleyen Hepsiburada.com firması 06. 09. 2013 tarihinden bu yana halen sorunumu çözmedi.

Eksik ürünlerim gelmedi. Ben ne zorluklarla para kazanıyorum. Neden beni mağdur ediyorlar. Toplam değeri 60 TL olan 2 adet 70 lik fairy platinum bulaşık deterjanı göndermek bu kadar zor mu? Ne kadar uğraştırıyorlar. Ben ürünlerim gelene kadar mücadele edeceğim.

Erdal 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Erdal S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön