31 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Sorunumu Çözeceğini Söyledi Ama Sadece Oyaladı!

Daha önce şikayetimde bulunduğum uzunca metinde belirtiğim konuda öncelikle sitenize teşekkür ederim ki sayenizde beni aradılar ve sorunu çözeceklerini belirtiler.

Ben yasal süreçte Kaymakamlık tarafından aranmıştım ve dilekçemin imzalanmasını istemişlerdi bu olumlu gelişmeler olunca onlara da bekleyeceğimi söylemiştim. Ne yazık ki sadece oyalanmışım.

Hepsiburada.com tarafından sorunum halen çözülmedi.

Hasarlı gardırop parçaları halen gönderilmedi. Sadece attığım maillere ilgileneceğiz şeklinde adete bir sistem geri beslemesi oluyor fakat sonuç bir hiç!

Murat 99 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Murat B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön