05 Mart 2013

Hepsiburada.com Sorunum Çözülmedi Hiç İlgilenmediler!

Şikayet No: 1648732 ile hala ilgilenmediler. 21 ocakta aldığım bir ürün. Bari net birşey söyleyin! Tek söylenen inceleyip size geri döneceğiz. Kargom da onlara ulaştı, kargodan bilgi de aldım. 20 tl'lik ürün için bu sıkıntılara değer mi?

Filiz 39 Okunma

Cevaplar

  • Filiz14 Mart 2013

    aynı konuyla ilgili 3. şikayetim sitede kaçıncı oldu bilemiyorum. 2 aydır bir tablet filminin durumunu değerlendirmediler!! hiç yakışmadı firmaya. nerdeyse herşeyimi internetten alırım, uyduruk sitelerde böyle böyle bir sorunla karşılaşmadım.. filmimi geri istiyorum!!!!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Filiz A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön