20 Eylül 2013

Hepsiburada.com Sorunlu Ürünleriyle İlgilenmiyor!

Hepsiburada.com'dan 200 TL ücret ödeyerek su geçirmez ibaresiyle aldığım saat su geçirmeye başladı. Saati garantiye göndermek için hepsiburada.com'a başvurumu ilettim. Fakat verdikleri cevapta saati doğrudan ilgili firmaya iletmem gerektiğini belirttiler. Faturanın bir nüshasını ekleyerek saati belirttikleri adrese yolladım. 10 Temmuz 2013 tarihinde gönderdiğim saat için belirli aralıklarla servisi 3 kere aradım (60 gün oldu 20 günlük tamir süresi ve ürünün ne olduğu belli değil).

Her seferinde geri arayacaklarını söyleyerek kapattılar. 19 Eylül 2013 tarihinde Hepsiburada'ya durumu bildirdiğimde ürünün kendilerine gönderilmediğini belirttiler. Yorum sizin.

İbrahim 76 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim11 Ağustos 2014

    Yasal yollarla paramı geri aldım. Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İbrahim U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön