20 Ekim 2016

Hepsiburada.com Sorunlu Kargo Şirketi!

Anlaşmalı olduğunuz kargo sabah bana 13'e kadar teslimat yapılacağı mesajla bildirildi. Bunun üzerine sabah tam 9 da şubeyi ve 444'lü hattı arayıp bugün evde olamayacağımızı bildirdik. Müşteri temsilcisi özel araç tutulduğunu söyledi. Bu yüzden başka gün getiremeyeceklerini söylediler. Bunun üzerine saat 13'e kadar bekledik. Sonrasında iş yerine döndük. Şu an saat 14:52 ve teslimat için gelinmiş.

Yine ağır ürün olduğu için komşumuzu arayıp teslim alsın benim kabulümdür dedim. Yine de kabul etmediler. Ayrıca 2.kata çıkartamayacaklarını bu yüzden apartman dış kapısına bırakılacağını söylediler. Bu konuyla ilgili acil dönüş yapılmasını talep ediyorum. Zaten ürün uzun bir süreden sonra elimize ulaştı. Dış kapıya bırakacaklarsa da 150 TL'ye hamal tutacağım ve bunu sizden talep edeceğim...

Elif 78 Okunma

Cevaplar

 • Elif 08 Kasım 2016

  Aradan uzun zaman geçmesine rağmen halen bir cevap verme nezaketinde bulunmuyorlar

 • Elif 24 Ekim 2016

  Yurtiçi Kargo Hepsiburada firmasıyla bence öncelikle teslimat koşullarını kesinleştirmeli. Hepsiburada.com satıcısı olan ürünleri kapıya kadar teslim etmek zorunda olduğu her seferinde iletiyor. Ama Yurtiçi Kargo tam aksine daireye teslim etmeyeceğini söylüyor. Mağdur olan her seferinde müşteri oluyor.

 • Elif 22 Ekim 2016

  Birkaç gündür her gün aramama rağmen bir çözüm sunmadılar. Sorun halen devam ediyor

 • Elif 21 Ekim 2016

  Sayın yetkili, almış olduğumuz ürünle ilgili olarak anlaşmalı olduğunuz kargo teslimatı apartman kapısına yapmıştır. Cumartesi günü olması sebebiyle teslimatın iadesini şubeye ulaşamadığımız için gerçekleştiremedik bunun üzerine hamal tutup teslimatı 2.kata çıkarttırdık. Bununla ilgili olarak ödenen 100 TL tutarındaki bedelin sizden ya da teslimatı gerçekleştirmeyen kargo şirketinden talep ediyoruz. Hepsiburada.com ve Yurtiçi Kargo anlaşması gereği ürünlerin teslimatında kata teslim etme zorunluluğu bulunmaktadır. Ürünler çok ağır ve kargo yetkilisi tek kişi ise şube tarafından gerekirse hamal tutulması söz konusu olmalıdır. Mailinize istinaden bu ücreti talep ediyoruz. Çünkü sürekli bu sorunu bana yaşatıyorsunuz. Artık gerçekten uğraşmak istemiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Elif E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde POR-901-38464 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön