Hepsiburada.com Sorunlara Yetersiz Cevap Veriyor!

Osman A. |

Hepsiburada.com hem fiyat hem güvenirlik (eskidenmiş) yönünden sık kullanıyordum. Fakat son 44713*** numaralı siparişimde bulunan Braun Satın Hair 3 / hd350 Style&Gö 1600w Saç Kurutma Makinesi ucuza tıkla (F***...) İzmir tedarikçisinden gönderildi. Bu ürün yerine Braun Satın Hair 1 gönderilmiş. (bir alt modeli). ucuz atıkla adlı firmayı defalarca aradım telefona bakmıyor. Bu durumu Hepsiburada'ya yazdım gelen cevap özeti: ''Siz ürünü gönderin firma inceleyip size dönüş yapar!''

Arkadaş telefonlara bakmayan firma ürün inceleyip döner mi? Sonuç mu? Ürünü gönderemeye cesaret edemiyoruz. Anlayacağınız açıkça kaldık! Hepsiburada ve N*** firmasını da kınıyorum bu gibi kalitesiz tedarikçilerle çalıştıkları için.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman A.
  25 Ağustos
  12:21

  Derdimi anlatamadım sanırım. Ben firmaya güvenemiyorum diyorum. Siz ürünü tekrar gönderin diyorsunuz. Telefonlara bakmayan firmanın inceleme yapacağına inanıyor musunuz? Bence bilerek yapıyor ucuzatıkla firması bunu. Geri gönderirsem bu yanlış üründen de olurum endişesi oluştu bende. Çözüm için bana yazacğınaca, firmaya neden basvurmuyorsunuz ki? Bana firma neden ulaşmıyor. Hep klasik cevaplar cevaplar bir işe yaramıyor. Bunlar çözüm değil sadece oyalamadır.

 • 25 Ağustos
  12:02

  Sayın Osman A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PJP-899-95742 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri