Hepsiburada.com Sorulmadan Sipariş İptali Nedeniyle Mağdur Edildim!

Volkan D. |

Siparişimin 300 TL'ye yakın bir kısmının keyfiyetle iptal edildiğini gördüm az önce ve bu siparişi verirken 50 axess puan kazanıp harcadım bile. Şimdi banka bunu benim ekstereme yansıtacak bu 1, 2. si bu a. verişte hediye çeki kullanmıştım, bu hediye çekinden de iptal ettikleri 2 ürün için ayrı ayrı 2 küçük 7 ve 21 liralık yeni çek üretmiş hazretler ama her iki küçük tutarın da kullanımı 250 şer liralık 2 yeni a. Veriş gerektiriyor ne güzel değil mi? Arkadaş siz dalga mı geçiyorsunuz müşterilerinizle. Mağdurum mağduriyetimin adamakıllı giderilmesini istiyorum, hem axess puanımı hem hediye çekimden kalan kısmı telafi etmenizi istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  10:18

  Sayın Volkan D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VBK-575-62042 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri