Hepsiburada.com Sorularıma Yanıt Alamıyorum!

Alper S. |

Hepsiburada.com üzerinden 22.12.2015 tarihinde aynı anda 2 ürün siparişi verdim. 1 tanesi elime ulaştı ancak diğer ürün elime ulaşmadı. Ulaşmaması bir yana henüz kargoya bile verilmedi. Siparişim ne durumda niye henüz kargoya verilmedi diye 3 kez bize ulaşın kısmından yazdım fakat sorularıma hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Siparişimi iptal etmek istiyorum bunu da yapamıyorum. Sipariş iptal dediğimde iptal edebileceğiniz statüde ürün bulunmamaktadır şeklinde uyarı alıyorum. Hepsiburada.com üzerinden alış-veriş yaptığınızda bir sorun yaşarsanız muhatap bulamıyorsunuz. Ürünü satan firmanın adı da Markacase bu firmadan ve Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  10:20

  Sayın Alper S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XXB-949-61448 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri