19 Nisan 2013

Hepsiburada.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünü Hala Değiştirmedi!

Hepsiburada.com'dan Purelan marka bir göğüs kremi aldım ancak ürün elime geçtiğinde son kullanma tarihi geçmiş bir ürün olduğunu gördüm ve iade ettim. Para iadesi olmadığını ve yeni ürünle değiştirileceğini belirttiler. Bu ürün acilen kullanmak istediğim bir ürün ancak yenisi gelir ümidiyle başka yerden de alamıyorum.

Sitenize de yazdım ancak bir yanıt alamadım. Böyle bir siteye bu hatanın yapılmasını yakıştıramadım. Hem zamanı geçmiş bir ürün gönderdiniz, hem para iadesi yapmıyorsunuz ki yapmalısınız zaten ürün bu halde kullanılamaz, hem de mağdur ettiğiniz halde ilgilenmiyorsunuz. Tarafıma acilen cevap verilmesini bekliyorum ama hiç olanaklı görmüyorum.

Özden 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Özden Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön