06 Nisan 2013

Hepsiburada.com Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor!

Nuslank Elma ve Krom ürünü indirime girdiği için 3 adet aldım. Gelen ürünlerin son kullanma tarihleri geçtiği için iade etmek istediğimi bildirdim. Hepsiburadan gelen cevap ise şu: "Ürün doğrudan tedarikçi firma tarafından adresinize gönderilmiştir.

Onarım/değişim/iade talebinizin işleme alınabilmesi için; bu ürünü size ulaşan sevk irsaliyesi üzerindeki tedarikçi firma adresine (size gelen kargo firması aracılığıyla) karşı ödemeli olarak göndermenizi önemle rica ederim"

Ürünün kolisinde faturada ve irsaliyede hepsiburadanın ismi var. Öyle bir firma yok. Kaldı ki; Bir ürünü eczaneden aldığınızda eczacı ürünü git ecza deposundan değiştir mi diyor! Ürünümün derhal iade alınmasını istiyorum.

Ahmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Ahmet A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön