Hepsiburada.com Sitesi Verdikleri Sözü Tutmadılar.

Murat T. |

Hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapmak istedim, aldığım ürün için sadece Yurtiçi Kargo ile çalıştıklarını ilettiler, bende kendilerine Yurtiçi Kargo daha önce aldığım ürünleri teslim etmiyor elinde bekletip sistemlerinden teslim edildi girişi yapıyorlar diye detaylı belirttim. Site yetkilisi biz tüm süreçleri takip edip kargonuzun zamanında teslimini sağlayacağız sözünü verdiler bende sipariş verdim. Sonra benim görüşme kaydımı kapatmışlar yeni görüşme kaydı açtım ve kargomu teslim edildi girişi yapıldı ve gelmediğini kendilerine yazdım, hep aynı cevabı yazıp durdular, partner şirketleri Yurtiçi Kargo Bursa Ertuğrul şubesi kargomu teslim etmedi. Hepsiburada.com sitesi sözünü tutmadı.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  02 Eylül
  14:35

  Bana Yurtiçi Kargo seçeneğinden başka alternatif sunmadığınız, verdiğiniz sözü tutmadığınız için sizden alışveriş yapmayacağım. Bu sebeple üyeliğimi ivedi olarak sildirdim. Lütfen sitenize yönlendirme yapmayınız, yanıtlarınızı buradan veriniz.

 • 02 Eylül
  13:03

  Sayın Murat T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OXL-724-11164 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri