22 Mart 2013

Hepsiburada.com Sistem Hatası Yüzünden 2 Ayrı Sipariş Oluşmuş İptalini Yapmıyorlar!

Bir adet tv ünitesi almak için sipariş oluşturdum. Sistem hatası nedeniyle bir ürün için iki ayrı sipariş oluşturulmuş. Ben yaklaşık 4 gündür toplam 7 kez çağrı merkezini arayarak iptal bildirdim. Tedarikçi firmaya bildirdik en kısa sürede size bildireceğiz diyorlar. Ama 4 gündür dönüş falan olmadı ve sipariş hala sistemde duruyor.

Ayrıca çağrı merkezi yetersiz bilgi veriyor ve ilgilenmiyor. Son çağrı merkezi aramamda şikayetimin genel merkezlerine bildirmelerini istedim. Müşteri temsilcisi bildirdim dedi fakat incelediğimde müşteri temsilcisinin bildirmediğini gördüm. Resmen insanla dalga geçiyorlar. 7 yıllık üyeyim sayısız alışveriş yaptım. Bu yapılanlar tek kelimeyle haksızlık.

Alaiddin 39 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Alaiddin S. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön