14 Ekim 2016

Hepsiburada.com Siparişteki Ürünün Kutu İçeriğinin Eksik Gelmesi ve Çağrı Merkezinin İlgisizliği.

Siparişim elime ulaştı kargomu açtığımda içerisinde almış olduğum TV'min alt tablasına oturması için gerekli boyunluk kısmının olmadığını ve kumandasının kutuda yer almadığını gördüm. Sözde "Sıfır" adı altında satılan bu ürünlerin kumanda ve bu şekilde kullanımı için gerekli boyunluk gibi malzemelerinin nasıl eksik olabileceği ile ilgili mağaza yetkilisi diye düşünüp aradığım ve görüştüğüm çağrı merkezi çalışanı (adı E***imiş) bana sistemlerinde sorun olduğunu ve bilgi dahi veremeyeceğini iletti. İlgisiz kaldı. Kendisinin ilgisizliği sebebi ile yöneticisi ile görüşmek istediğimde bana yine sistemlerin çalışmadığını bu sebep ile yöneticisinin de sorunumu çözemeyeceğini bu sebep ile yöneticisine aktaramayacağını iletti. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı, nasıl bir müşteriye saygısızlıktır. Ben yöneticisi ile görüşmek istiyorum ancak aktarmayacağını söylüyor resmen. Ayıptır.

Arda 176 Okunma

Cevaplar

  • Arda19 Ekim 2016

    Neredeyse 1 hafta oldu ve birkaç hazır sistem mesajından başka ne düzgün bir bilgilendirme ne de bir aksiyon yok, işte Hepsiburada ilgisizliği, bravo Hepsiburada aynen böyle devam et.

  • Arda14 Ekim 2016

    Hazır cevap gönderiyor olmanız demek sorunumu çözdüğünüz anlamına gelmiyor. Talebin daha hızlı işleme alınması için sizi ancak bu şekilde şikayet kanallarından teşhir etmek gerekiyor. Kendi mesaj sisteminizden ne düzgün cevap dönüyorsunuz ne de zamanında bilgilendirme yapıyorsunuz. Halen problemim ile ilgili ne bana ulaştınız bilgi verdiniz ne de çözüm için bir adım attınız. Sırf hatalarınız ile ilgili insanların gözüne ilgileniyormuş imajı vermek için sorun çözmeden cevap yazmayın ya da bilgi vermeyecekseniz hazır cevaplar ile gereksiz olarak insanları yıpratmayın.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Arda Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HDA-112-85421 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön