Hepsiburada.com Siparişlerin Adresime Belirtilen Sürede Teslim Edilmedi.

Bayram K. |

Siparişim kargo şubesine gönderiliyor ancak kargo şubesini aradığımda adresimin kendilerinin dağıtım alanı dışında olduğu belirtiliyor. Aynı kargo evime gelmediği halde evde yok notu düşmüş. Firmayı arayıp bu durumu çözmelerini talep ediyorum ve tabi ki hallederiz yanıtını alıyorum. Hallediliyor mu hayır! İstanbul içerisindeki adresime gelmesi gereken kargo şuan dağıtımda ve Ankara Gölbaşı'na doğru hareket ediyor. Sırada dağıtıma çıkacak olan 2 kargom daha var ve bunlarda aynı şubeye getirilecek ve muhtemelen aynı sorunları yaşayacağım. Bu belirttiğim sıkıntıyı müşteri hizmetleri ile görüştüm geri dönüş yapmalarını beklediğimi sorunu ivedilikle çözmelerini istediğimi söyledim ancak tık yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  13:45

  Sayın Bayram K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QGO-946-51076 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri