Hepsiburada.com Siparişlerimi Göndermiyor!

Selim Ö. |

86123685 numaralı siparişimde 24 saatte kargoda denilmesine rağmen 5 gündür gönderilmediği için iptal ettim. 86198344 numaralı siparişimin tedarik süresi 6 gündü ancak hala tedarik edilmemiş ve ne zaman geleceği belli değil. Verilen teslimat sürelerine neden uymuyorsunuz? Bir de reklamlarda Hepsiburada Hepsiburada diye reklam yaparsınız.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim Ö.
  18 Aralık
  10:35

  Siparişim 2 gün gecikmeli olarak kargoya verildi ancak zaten kargoya verilmesi için bi 6 gün beklemiştim. Şikayetvar üzerinden açtığım bu kaydın siparişin gönderilmesinin hızlanmasına katkısı olmuş gibi görünüyor çünkü 24 saatte gönderileceği belirtilen 5 gün beklemeden sonra bir değişiklik olmayınca iptal ettiğim sipariş için de keşke hepsiburada.com\'un müşteri hizmetlerine kayıt açmak yerine buraya açsaydım sanırım o siparişimin de gönderilme süreci hızlanacak ve boşunada beklememiş olacaktım. Neyseki sipariş şuan kargoya verilmiş umarım sorunsuzca tarafıma ulaşır..

 • 16 Aralık
  10:42

  Sayın Selim Ö.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VJX-472-12830 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri