Hepsiburada.com Siparişlerim Umarsızca Yanlış Adrese Gönderiliyor.

Levent D. |

Hepsiburada.com adlı e-ticaret sitesine uzun yıllardan beri üyeyim. Bu firmadan aldığım son 4 siparişim adres bilgisi olarak iş adresi vermeme rağmen inatla ve ısrarla ev adresime yollandı. Her defasında firmayı hem mesaj hem de telefon yolu ile uyarmama rağmen, sorunu çözeceklerine topu kargo firmasına atıyorlar. Aradığımda ya da mesaj attığımda ise kargonuzu teslim almışsınız ya diye garip ve sığ bir dönüşle hatalarını geçiştirmeye çalışıyorlar. Ayağıma gelmesi gereken kargo için başka şubeye giderek kargoyu teslim almak zorunda bırakıyorlar. Hata bir kez olur hadi iki kez olur ama aynı hatanın 4. kez tekrarlanması bu firmanın müşterisine olan saygısının ne denli az olduğunu gösteriyor.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent D.
  17 Ekim
  15:36

  Sorunuma hiçbir çözüm bulmadilar. Topu kargo firmasinin üstüne attilar. müşteri memnuniyeti anlayislari bu kadarmis demek. üyeliğimi iptal ettirdim

 • 07 Ekim
  08:37

  Sayın Levent D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AXG-881-78618 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri