Hepsiburada.com Siparişler Farklı Adreslere Gönderiliyor!

Kerem G. |

Hepsiburada'dan yapmış olduğum 99757*** nolu alışverişimde 2 farklı ürün sipariş ettim. Her 2 ürün de hızlı gönderi olarak görünmesine rağmen ürünlerinden birisinin çıkışı taahhüt edilen günde çıkmamıştır. Doğru günde çıkan ürün ise sistem de kayıtlı adresim yerine saçma sapan bir yere gönderilmiştir. Dolayısıyla malum firma tarafıma her 2 üründe de mağduriyet yaşatmıştır.
Sözde büyük (!) firmanın bu kadar yanlışı bir arada yapması hayret verici. Kendilerinden yaptığım son alışveriş olacak. 3 kuruş daha az para vereceğiz diye artık mağdur olmayacağım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem G.
  29 Temmuz
  03:43

  Mevcut şikayetinin üzerinden 2 gün geçmesine rağmen hb'dan herhangi bir dönüş olmamıştır tarafıma. Nasıl bir müşteri memnuniyeti politikası uyguluyorlar anlamak mümkün değil.

 • 27 Temmuz
  15:54

  Sayın Kerem G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FXF-840-88705 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri