Hepsiburada.com Siparişimle ve Şikayetlerimle İlgilenilmiyor!

Çağrı E. |

Ayın 13'ünde sipariş vererek 14'ünde kargoya verileceği söylenen valizin kargoya verilmemesi üzerine 14-15'inde Hepsiburada çağrı merkezini arayarak bilgilendirdim firmayla irtibata geçeceklerini ve dönüş sağlanacağı söylendi 16'sında çağrı merkezinden ve mail yoluyla ürünün iptalini talep ettim firmaya bu isteğimin iletileceği söylendi 16'sında üretici firma beni arayarak istediğim rengin stokta olmadığını başka bir renk göndereceklerini söyledi ve ürün talebinin ellerine yeni ulaştığını söyledi ben durumu açıklayarak ürünü göndermemelerini söyledim ayın 17'sinde gelen mailde ürünün kargolandığını iptalinin sağlanamayacağı yazıyordu çağrı merkezi halen durumdan habersiz davranarak oyalamakta!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  11:05

  Sayın Çağrı E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WWY-806-84432 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri