01 Kasım 2014

Hepsiburada.com Siparişimin Bir Hala Gelmedi!

23 Ekim tarihinde hepsiburada.com sitesinden sipariş verme gafletinde bulundum. Siparişlerimin 3'ü elime ulaştı ama biri bütün gün evde kargo beklediğim halde evde bulamadık bahanesiyle elime geçmedi. Siparişim 23 Ekimden beri Yurtiçi kargo Altınşehir şubesinde bekletiliyor. Hepsiburada.com'u defalarca aradım ama her defasında Altınşehir şubesine şikayetiniz iletilecektir diye yanıt geldi. Altınşehir şubesini de her aradığımda bir bayan çalışan dalga geçer gibi 3 gün boyunca her gün inşallah o gün dağıtacaklarını söyledi. Kimi kime şikayet edeceğimi şaşırdım!

Yucel 174 Okunma

Cevaplar

  • Yucel01 Kasım 2014

    Hepsiburada.com'dan kargomun neden 8 gündür bana ulaşmadıginın açıklamasını beklerken " Yurtiçi Kargo Altinsehir şubesine gerekli bilgilendirme yapılmıştır" diye standart mesaj geldi. Sinir hastası olmak istemiyorsanız bu siteden sakın alışveriş yapmayın!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Kasım 2014

    Sayın Yucel E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CRO-677-50457 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön