Hepsiburada.com Siparişimi Yanlış Kargo Şubesine Yönlendirmiş.

Burak T. |

Hepsiburada.com tarafından gelen mail bu:

""Sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili ulaşmaktayız. Süper hızlı gönderilerde yer alan bilgi ürünün 24 saatte tarafınıza ulaşacağına dair değil, 24 saatte firmamızdan kargoya verileceğine dairdir. Bu bilgiler dahilinde 07. 10. 2014 tarihli siparişinizin kargoya teslimatı 24 saat içerisinde 08. 10. 2014 tarihinde yapılmıştır. Herhangi bir sorun bulunmamakta olup, devam eden süreç kargo firmasının teslimatıyla ilgilidir. ""

Hepsiburada.com skandalı gerçekten. Yanlış Yurtiçi Kargo şubesine yönlendirdiğiniz için bu kadar sorun yaşıyorum. Şubeyi tutturamadıktan sonra siparişimi 24 saat içinde kargoya verseniz ne olacak ki?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  16:25

  Sayın Burak T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KNT-228-39480 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri