09 Eylül 2013

Hepsiburada.com Siparişimi Yanlış Adrese Gönderiyor!

Hepsiburada.com'dan 08.09.2013 tarihinde yazıcı satın aldım. Yeni bir adres ekledim. Semt seçimi mecbur bırakılmış ancak ben merkezde olduğumdan semt yoktur. Semt kısmına Karaağaç seçmek zorunda kaldım.

Yanlış adrese gitmesin diye de bunu bildirdim ve kargonun doğru adrese gelmesi için gerekli adres güncellemesinin yapılmasını istedim ancak siparişim kargoya verildikten sonra arayıp bildirmemi istiyorlar. Böyle mantıksızlık olmaz.

Siparişim önce yanlış adrese gidecek sonra bana geri gelecek. Ya yanlış adreste birine teslim edilirse? Böyle sorumsuzluk olmaz. Ya sitede adres yazılırken semt kısmını zorunlu yapmayın yada bildirdiğimizde gereksiz yere girmek zorunda kaldığımız bilgiyi silin. Nerede profesyonellik?

Said 47 Okunma

Cevaplar

  • Said 13 Eylül 2013

    Kargom yine de yanlış adrese gönderildi !!!!! 24 saat içinde teslim denilen ürün 5 gün sonra elime ulaştı sorumsuzluğunuz yüzünden.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Said G. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön