21 Ocak 2014

Hepsiburada.com Siparişimi Keyfi Davranarak Göndermiyor

20.01.2014 tarihinde vermiş olduğum 44249992 numaralı siparişim ben ürünü alırken, sözleşmemde, sipariş mailinde ve hepsiburada nın gönderdiği mesajda "x6(6 paket)" olarak yazmasına rağmen hepsiburada önce sipariş bilgileriminden "x6" ibaresini kaldırmış, müşteri hizmetlerine konu hakkında yapmış olduğum şikayetime cevap vermeden de (ürünün temin edilme süresi 5 gün olmasına rağmen 24 saat geçemeden) siparişimi "ürününün tedarikçiden temin edilmemesi" sebebiyle iptal etmiştir.

Oysaki aynı ürün (tekli olarak) halen hepsiburada sitesinde satıştadır. Bu durum daha önce 26643590 ve 37289622 no'lu siparişlerimde de başıma gelmiştir. Hepsiburada'da maalesef 3 kuruş zarar etmemek için müş.m. hiçe saymaktadır.

Ugur 48 Okunma

Cevaplar

  • Ugur22 Ocak 2014

    Sayın Hepsiburada.com yetkilisi, Takdir edersiniz ki bu yaptınığınız şikayetime bir çözüm değildir, bütün şikayetlere kopyala yapıştır yapmanın ötesinde yapabileceğiniz birşey yokmudur. Hemen hemen bütün müşteri şikayetlerinde olduğu gibi benimde sisteminizde bir şikayet kaydım bulunmakta,müşteri hizmetlerinden bir cevap-çözüm alamamam sebebiyle şikayetimi bu platforma taşımış bulunmaktayım. Durumu bu şekilde değerlendirerek şikayetime bu platformdanda cevap vermenizi rica ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Uğur K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SYP-189-73666 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön