07 Aralık 2015

Hepsiburada.com Siparişimi Kafasına Göre İptal Eden Site.

Sipariş No:96239272 olan siparişimde ki ürünleri kafasına göre iptal ediyor. Madem siparişi göndermeyeceksin neden satış ilanı açıyorsun? Sorunun cevabı çok kolay ürünün fiyatını piyasanın çok altında yazıp hem sitenin tıklanmasını artırıp hem de ödenen paraları belli bir süre kullanmak amacıyla yapılıyor çünkü bir çok kullanıcıya aynı şeyi yaptığınızı tüketici sitelerinde görüyorum. Bir daha Hepsiburada.com'dan asla alışveriş yapmayacağım. Fiyatı ucuz olan ürünün kimse sipariş etmesin canları istemeyince haber bile vermeden iptal ediyorlar.

Musaf 33 Okunma

Cevaplar

  • Musaf 08 Aralık 2015

    10 TL hediye çeki vererek işin içinden çıkmaya çalışmanız da sizin ne kadar basit ve küçük hesaplarla iş yaptığınızın göstergesi. Sizin 10 TL nize ihtiyacım yok dürüst olan ve dürüst iş yapın. Sisteminiz stok kadar satış yapıp stok bittiğinde satışın durdurulabileceğini bilmeyecek kadar cahil mi sandınız karşınızda ki kişiyi? Ürünleri satıp 1 gün sonra da habersizce iptal etmek sizin gibi 2.kalite iş yapan Hepsiburada ya yakışır.

  • Musaf 07 Aralık 2015

    Tedarik edilememesi nedeniyle iptal ettik yazıyorsunuz utanmadan yalan söylüyorsunuz. 28.12.2015 tarihinde gönderilecek diye yazdığınız bir ürünü 21 günde tedarik edemeyecek bir firma mısınız? Bundan sonra ne ben ne de yakınlarıma kesinlikle alışveriş yaptırtmayacağım. Basit hesaplar sizin gibi büyük bir şirket olduğunu iddia eden bir şirketin özde değil de sözde olduğunu gösterir. Üyeliğimi de iptal ettireceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın Musaf Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IFD-656-27648 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön