03 Kasım 2014

Hepsiburada.com Siparişimi İptal Etmiyor!

Ürün elime ulaşmadı 7 gündür teslimat şubesinde gözüküyor 3 gün önce konu hakkında mağduriyetimin giderilmesi için Hepsiburada.com'a mesaj attım ilgilenen olmadı, hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Üst üste mesajlar atıyorum konuyla alakalı hiçbir adım atılmıyor. Ben artık ürünü teslim almayacağımı paramı iade etmelerini istiyorum siparişimi iptal etmiyorlar.

Koray 361 Okunma

Cevaplar

  • Koray 03 Kasım 2014

    Mesajlara cevap vermiyorsunuz..Mağduriyetim hakkında hiç bir işlem yapılmadı bu güne kadar, zaten bir şeyler yapılmış olsa buraya yazmazdım....Bu arada artık ben ürünü teslim almak istemiyorum zaten,paramı geri iade etmenizi istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın Koray Ü. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QOT-235-58113 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön