08 Haziran 2015

Hepsiburada.com Siparişimi Göndermedi.

Kendi sistemlerinin yetersizliği ve eksikliğinden kaynaklı bir sebepten siparişi göndermediler. Üstelik birde siparişi iptal ederek başka istediğin siteye gidebilirsin mesajını vermek istiyorlar. Sipariş aksaklığı konusunda hiç kimse bir açıklama yapmadı.

Böyle yetersiz bir yönetici takımı ve müşteri temsilcisi ekibi görmedim. Bana yaşattıkları zaman kaybına mı yanayım? Yoksa bu siparişi takip etmek için harcadığım telefon bedellerine mi? Kesinlikle bir daha Hepsiburada.com gibi gereksiz bir siteden alışveriş yapmayacağım.

İlhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın İlhan Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HKJ-233-42201 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön