Hepsiburada.com Siparişimi Göndermedi.

Fatih M. |

Bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak her yerde bulunan Braun marka bir traş makinesini hiç vaktim olmadığı için Hepsiburada'dan sipariş ettim. (26 Mayıs sabahı saat 08:30'da). Normal şartlarda ürünün en geç 29 Mayıs tarihinde kargoya verilmesi gerekiyordu. 29 mayıs akşamı sipariş durumunda değişiklik olmayınca firmaya bunun nedenini yazdım.

Yanıt alamayınca bu sabah tekrar yazdım. Bu esnada iki sefer de telefonla bilgi rica ettim.
Parasını peşin ödediğim ürünü zamanında alamadığım gibi neden teslim edilmediği ve ne zaman teslim edileceği bilgileri de bana verilmedi. Firma tamamen duyarsız ve sorumluluklarından kaçıyor. Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş etmeyeceğim şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih M.
  02 Haziran
  09:36

  Hepsiburada firmasından resmi olarak şikayetçi oluyorum. Şu anda ürünlerimin parasını ödeyeli 1 hafta oldu. bana ısrarla bilgi verilmiyor artık ürünlerden zaten geçtim. avukat arkadaşıma göre firma şu anda suç işlemekte. bilginize sunarım.

 • Fatih M.
  31 Mayıs
  19:04

  pazartesi günü ilgili firmaya karşı hukuki yollara başvuracağım. şu anda parasını ödediğim ürünleri alamıyorum, ne zaman alacağımı öğrenemiyorum. gelişmeleri diğer tüketicilere de ders olması açısından buradan paylaşacağım.

 • Fatih M.
  31 Mayıs
  18:55

  Çözüm üreteceğini söyleyen hepsiburada bana halen yanıt vermiş değil. parasını ödediğim ve artık bana ait olan ürünleri göndermemekte, göndermeyi bir yana koyun ne zaman göndereceğini bile söylemekte acizler ve BENİMLE İLETİŞİMİ KESTİLER. SORULARIMA YANIT VERMİYORLAR. Bu kadar gayriciddi ve tüketiciyi aldatan bir şirketin durumunu diğer tüketicilerde görsün diye siparişimi iptal etmedim. gerekli her türlü girişimde bulunacağım.

 • 30 Mayıs
  15:34

  Sayın Fatih M,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XGD-430-40894 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri