04 Şubat 2014

Hepsiburada.com Siparişimi Göndermedi

Hepsiburada.com'dan 28.01.2014 tarihinde 2 adet tablet, 1 adet tablet için klavyeli kılıf aldım. Ürünün yanında 24 saat içerisinde kargoya verilir yazıyordu. Bugün 03.02.2014 hala ürünüm kargoya verilecek. Mail yazıyorum muhatap bulamıyorum.

Müşteri hizmetlerini arıyorum şikayetiniz alınmıştır en kısa sürede size dönülecektir deniyor ne dönen var ne açıklama yapan. Ben bu işi anlamadım. En az 4 kez mail yazdım 4 kezde müşteri temsilcisini aradım. Veremiyorsanız şiparişimi iptal edin dedim yine muhatap bulamadım. Bu kadar büyük bir siteden böyle bir davranış garip geldi. Bu haksızlığa bir ben mi maruz kaldım başkaları da var mı bilmem. Bana müşteri temsilcisi diyor ki bu sipariş hızlı gönderi imiş.

Cuma 74 Okunma

Cevaplar

  • Cuma04 Şubat 2014

    şikayet var sitesi vasıtasıyla iletmiş olduğum şikayetime verilen cevapta belirtilen adrese baktığımda benim şikayetime verilmiş bir cevap yok. sorum şu: sipariş verdiğim ürün neden 24 saat içerisinde kargoya verilmedi. şuan 04.02.2014 tarihinde 7gün olmasına rağmen hala verilmedi. bunların vermiş olduğu beyan bunları sorumluluk altına sokmuyor mu? benim ürün 24 saat sonra kargoya verilecekti. ürünün yanında öyle yazıyordu. bu gün aynı üründe 3 saat sonra kargoya verilir yazıyor. En az 5 mail, en az 5 telefon açmama rağmen cevap veren yok. bu müşteriyi kandırmak demek değilse nedir. ürün hakkındaki ödeme kredi kartımdan gerçekleşmiş. benim suçum ne? suçum hepsiburada.com dan alışveriş yapmak hemhâl. saygılar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Cuma K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RKL-886-54702 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön