Hepsiburada.com Siparişimi Godermediler.

Zeki Ç. |

25.03.2016 tarihinde 1 Nisan cuma günü kargoya verilecektir diye yazan ürünün ödemesini yaparak sipariş ettim. Ancak 2 Nisan cumartesi günü Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradığımda ürünümün stoklarında olmadığını ve bu ürünün gönderilemeyeceğinin bilgisini verdiler.
Bende soruyorum, stoğunuzda olmayan ve tedariğini yapamadığınız ürünün ödemesini alıp bir hafta sonra ürünün stoklarda olmadığını ve gönderemiyoruz demek Hepsiburada.com' a yakışıyor mu?

Beni bir hafta bekletip de mağdur etmeye hiç hakkınız yoktur ve ayrıca hafta içi siparişimle ilgili aradığımda bana 1 Nisan cuma günü ürününün kargoya verilecektir dediler. Yazıklar olsun Hepsiburada.com' a. Bir daha asla ve asla alışveriş yapmam. Bu ikinci vaka oldu. Yazıklar olsun...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  14:05

  Sayın Zeki Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LCX-200-77612 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri