07 Kasım 2014

Hepsiburada.com Siparişimi Geç Teslim Ediyor.

Gerçekten güvenerek alışveriş yaptığım bir Hepsiburada.com'dan başıma bunun gelmesi çok kötü oldu. 23.10.2014 Tarihinde verdiğim sipariş bana 29.10.2014 tarihinde kargoya verileceği söylenmesine rağmen bir aksilikten dolayı verilmemiş (bu aksilik muhtemelen ürünün ellerinde olmaması) ve benden özür dilenmiş parantez içinde tedarik tarihi olarak 07.11.2014 yani bu gün olarak belirlenmiştir.

Ben sisteme girip baktığımda ürünün hala kargoya verilmediğini gördüm. Yani kısacası beni yaklaşık 15 gündür saçma bir şekilde oyalıyorsunuz gerçekten pişman oldum sizden bir daha asla alışveriş yapmam.

Eray 127 Okunma

Cevaplar

  • Eray 09 Kasım 2014

    Ben yaklaşık 15 gün bekledikten sonra ve ürünü iptal ettikten sonra ne gibi bir çözüm olabilir ?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın Eray Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WBY-720-77856 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön