11 Eylül 2013

Hepsiburada.com Siparişimi Eksik Gönderdi!

Siparişimde yer alan bulaşık deterjan tableti ile birlikte hediyesi olan 960 ml sıvı deterjan gönderilmedi. Hepsiburada.com Müşteri hizmetlerine konuya dair gönderdiğim şikayet sonucunda, tarafıma e-maille başvurumun onaylandığı, eksik ürünün tarafıma kargolanacağı bildirildi.

Eksik ürün 10 gün gönderilmeyince sistemi kontrol ettiğimde bana yapılan bildirimden 2 gün sonra talebimin kendi kendilerine reddedildiğini gördüm! Bana bildirmeye tenezzül bile etmemişlerdi!

Tekrar şikayet ettiğimde de ne açıklama yapıldı ne de özür dilendi. Umurlarında bile değil. Üstelik aynı şeyi daha önce de yapmışlardı, ama ürünü şikayetim üzerine sonradan yollamışlardı. Bu firmaya olan güvenimi sonunda sıfırlamayı başardılar.

Faruk 58 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 12 Eylül 2013

    Buraya yaptığım şikayetimi süratle çözdüğünüz için teşekkür ederim. Ürün elime ulaştı. Öte yandan, Hepsiburada.com'un hediyeli ürünlerin hediyelerini göndermemesi olayı ikinci kez başıma geliyor. Hele ki müşteri hizmetlerinin bu son seferdeki lakayt tutumu bende ciddi bir güven sorunu yaratmış durumda. Hediyeli ürün artık benim için promosyon değil potansiyel problem çağrışımı yapacak.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Faruk K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Faruk K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön