Hepsiburada.com Siparişimi Benden Onay Almadan İptal Etmişler!

Tayfun T. |

Hepsiburada.com'dan yaptığım bir alışveriş benim bilgim ve onayım olmadan, hepsiburada.com tarafından iptal edilmiş ve parayı hesabıma geri yatırmışlar. Aradığımda ya da iletişim sayfasından mesaj yazdığımda hep aynı cümleleri tekrarlıyorlar. Benim problemim paramın geri iadesi, alıkonulması ya da ürünümün gönderilmemesi değil, siparişimin benim onayım olmadan neden iptal edildiğini öğrenmek istiyorum. Hepsiburada.com'un, ben yaptım oldu, sus ve otur yerine zihniyeti beni rahatsız ediyor. Müşterilerine değer veren o kadar firma varken hepsiburada.com'u seçtiğim için de pişmanım. Ve ayrıca hala spam mesaj göndermeye devam ediyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Reklam-SMS-Mail Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  18:19

  Sayın Tayfun T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FYD-821-71052 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri