Hepsiburada.com Siparişimdeki Ürünler Halen Gelmedi.

Gökay D. |

4 adet Goodyear Efficientgrip 205/55 r16 91v Performance Yaz Lastiği yaklaşık 1 günde kargo gözüktüğünden dolayı Hepsiburada.com'dan satın aldım. 10.07.2015'te verdiğim sipariş bayram öncesi elime ulaşır diye umut etmiştim fakat bayrama kadar elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerine mesaj attım kargo gecikti diye kullanmam için hediye çeki verdiklerini söylediler.

Siparişimin iptal edilmesini talep ettim tedarikçi firma tarafından gönderileceğini söyleyerek iptal edilemediğini bildirdiler. Bugün oldu lastiklerle ilgili bir bilgi yok. Bugüne kadar pek çok alışverişimi hepsiburada.coma güvendiğim ve hızlı olduğu için yapmıştım ve bundan sonra da yapacaktım fakat artık düşüneceğim.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  12:20

  Sayın Gökay D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BPL-387-64628 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri