03 Şubat 2014

Hepsiburada.com Siparişim Tek Taraflı Olarak İptal Edildi.

Hepsiburada.com İlgili siparişim benim bilgim ve onayım olmadan tek taraflı iptal edildi. Konuyla ilgili bir sürü mağduriyet yaşadım. Siparişime karşılık başka ürünler, hediyeler önerildi. Hiç bir zaman kabul etmedim etmiyorum.

Benle ilgilenen müşteri temsilcisi, tekrar arayacağını söyleyip aramadı! Websitesinde kayıtlar silindi, ancak ekran görüntüleri elimde mevcut! Müşteri temsilcisi beni aradı, iptaline karşılık alakasız bir ürün göndermişler. Adres verirlerse geri gönderirim.

Problemin çözümü ancak tek şartla olur:
"Ürünlerimi Gönderin"
Bunun dışında bu şikayeti çözüldü olarak işaretlemeyin kabul etmiyorum.

Celal 57 Okunma

Cevaplar

  • Celal04 Şubat 2014

    bu ne ya, hiç bir cevap, mesaj, arama bile gelmedi.... sadece şikayet kaydınız vardır dediler. bu mu sorun çözmek?

  • Celal04 Şubat 2014

    ya niye böyle yapıyorsunuz, sorumu çözsenize...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Celal Caner E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GRM-370-66286 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön