Hepsiburada.com Siparişim İptal Edilmiyor!

Aydın Y. |

26.01.2016'da Hepsiburada'ya güvendiğimden UFO marka ısıtıcı ve orijinal ayağı siparişi verdim. Isıtıcı ayağının diğer sitelerde orijinal olmama olasılığından buradan almak istedim. Isıtıcı fiyatı diğer sitelerden pahalı olmasına rağmen ısıtıcı ayağı yüzünden Hepsiburada'dan sipariş vermiş oldum. Ancak ısıtıcı ayağı tedarik edilemiyormuş ve o ürünün gönderimi yapılamayacakmış. Ayak olmadığına göre diğer ürünü iptal etmek istedim.

Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede siparişin kesinlikle iptal edilmeyeceği söylendi. Kargoyu teslim almayacakmışım ve iptal formu dolduracakmışım filan dendi. Bu kadar basit bir iptal işlemini bu kadar zorlaştıran bir site daha görmedim! Bir daha tövbe!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  16:00

  Sayın Aydın Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GCG-134-45274 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri