Hepsiburada.com Siparişim İptal Edildi...

Buğra B. |

Hepsiburada.com'dan 1 aydır indirim beklediğim bilgisayarı indirime girdiği 13.09 günü aldım ve siparişim onaylandı. Ayın 16'sında kargoya verilmesi gerekirken güvenlik nedeniyle, bana hiçbir şekilde haber verilmeden harcama yaptığım kartı teyit etmeden siparişin iptal edildiğini öğrendim. Bankayla konuştuğumda bir sıkıntı olmadığını söylediler. Hepsiburada.com benim güvenliğim için siparişi iptal ettiğini ve yeniden sipariş verebileceğimi söylüyor. Bilgisayar şu an indirimde değil ve stokta görünmüyor ve dalga geçer gibi yeniden sipariş verebileceğimi söylüyor, ben aldıktan ve ödeme onaylandıktan sonra bana haber verilmeden nasıl iptal ediliyor şaşıyorum doğrusu.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğra B.
  16 Eylül
  18:56

  Yine aynı şeyleri dile getirip sadece insanları yoruyorlar. Çözüm üretmek adına hiçbir şey yok.ben mağdur oldum siz olmayın.

 • 16 Eylül
  16:22

  Sayın Buğra B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DOP-406-30984 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri