Hepsiburada.com Siparişim Hala Gönderilmedi!

Gökçen Ş. |

15.01.2014 de verdiğim siparişimden bir ürünüm bir gün sonra diğer ürünüm olan Armani Acqua Di Gio 75 Ml Erkek Deo Stick kargoya veriliş tarihi 5 gün yazmasına rağmen hala gelmedi. 20.01.2014 tarihinde aradığımda kargoya verileceği bilgisi verildi. Kayıtlarını dinleyebilir yetkililer. Daha sonra aradığım günler ise ürünün tedarik sorunun sıkıntı olduğunu bu nedenle gönderemediklerini bildirdiler.

Tedarik olmayan ürün hala satışta ve alım aşamasında tedarik edilemisyor uyarısı bile vermiyor hatta fiyatı da neredeyse benim aldığım fiyattan 2 katına çıkmış. Birde sayın hepsi burada yetkilileri yapamadıkları teslimattan dolayı bana 7 gün içinde kullanmam üzere 10,00-TL lik hediye çeki göndermişler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  12:40

  Sayın Gökçen Ş,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JFR-896-30015 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri