Hepsiburada.com Siparişim Gönderilmiyor.

Yasin Gökhan Y. |

28.04.2016 tarihinde verdiğim cep telefonu siparişinin 03.05.2016 tarihinde gönderileceği söylendi, fakat gönderilmedi. 06.05.2016 tarihinde gönderileceği söylendi yine gönderilmedi. Telefonla arayarak kesin olarak 10.05.2016 tarihinde gönderileceği söylendi fakat yine gönderilmedi. Şu anda firmada muhatap bulamıyorum. Siteleri üzerinde yazdığım "ne zaman gönderilecek? " sorusuna yanıt alamıyorum. Gönderim tarihi hakkında yanlış bilgi vererek ticari kazanç sağlama yoluna gidiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Gökhan Y.
  12 Mayıs
  13:21

  Hepsiburada.com hiçbir şekilde bilgi vermemeye devam ediyor. Ürünü göndermiyor. Ne zaman göndereceğini söylemiyor. Çözüm üretmiyor.

 • 11 Mayıs
  13:06

  Sayın Yasin Gökhan Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UDO-486-59663 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri