Hepsiburada.com Siparişim Gelmedi.

Suzan K. |

Bu siteden alışveriş yaptığım için gerçekten pişman oldum. Ayın 11'inde aldığım ürün hala gelmedi. Kargonun durumu hakkında bile bilgi alamıyorum. Çalıştığınız kargo şirketi de sizin gibi hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Çağrı merkezinizi defalarca aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Çağrı merkezindekiler de mail atın diyorlar ki defalarca da mail attım. Tek hatam bu siteden alışveriş yapmak mı? Bir muhatap bulamıyorum? Hiçbir yerden ulaşamadığım için en son buradan yazıyorum. Gerçekten tam bir hayal kırıklığı başka hiçbir şey değil.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suzan K.
  22 Nisan
  15:25

  Sayfanızdan, ilgili bölümden zaten mail attım, ancak hala bir çözüm ile dönüş olmadı bana bu sürecin bugün sonlanması ve şiparişimin bugün elime ulaşmasını ivedilikle bekliyorum.

 • 22 Nisan
  14:29

  Sayın Suzan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SII-814-63953 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri