25 Mart 2013

Hepsiburada.com Siparişim Gelmedi!

10/03/2013 tarihinde verdiğim siparişim iki parçadan oluşmaktaydı. TV ve TV sehpası. 11/03/2013 tarihinde sistemleri üzerinde TV sehpasının üretici firma tarafından ups kargoya verildiği kargo takip nosu ile birlikte mail olarak bana bildirdiler. Ancak takip nosu ile kargoda yaptığım sorgulamada ve telefonla arayıp isimle yaptığım sorgulamada kargo kayıtlarında bir bilgi bulunamadı.

Hepsiburada.com şirketine ise defalarca mesaj yazıp durumdan haberdar ettim. Siparişteki diğer ürün olan TV ise elime yurtiçi kargo aracılığıyla ulaştı. Defalarca mail yoluyla ve iki defa da telefonla şirketi aradığım halde bana sürekli bilgi verileceği söylenip durulmaktadır. Benimle ilgilenmeyip mağdur ettiler.

Hüseyin 25 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Mart 2013

    ya bu site yalan söylüyor. deniliyor ki; sorununuz hakkında gerekli inceleme yapılmış ve sonuç e-mail olarak tarafınıza bildirilmiş. halbuki sitenin bana gönderdiği mesaj içeriğinde hiç bir açıklama yok sadece konu araştırılıyor deniyor. lütfen kandırmaca mesajlarla beni ve şikayetvar platformunu kandırmasınlar. sorunum aynen devam ediyor ve siparişimin akıbeti meçhul.

  • Hüseyin25 Mart 2013

    ya bu mesajın aynısı 10 gündür sürekli tekrarlanıp duruluyor. ama çözüm yok. firmanın tedarikçi firmaya uluşması bu kadar zor mudur? bari firmanın telefonu bana verilsin kendim görüşeyim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Hüseyin D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön