18 Ocak 2014

Hepsiburada.com Siparişim Elime Ulaşmadı!

Hepsiburada.com dan ayın 13 ünde 2 adet Casio marka kol saati siparişi verdim. Alım emri verdiğimde ürünlerde son 27 ürün diye bir ibare vardı. Alış emrini verdikten sonra 5 gün boyunca tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyordu sipariş detayında.

5.günde saatlerden birinin temin edilemediği mesajı geldi ve siparişimi iptal etmem söylendi. Bugün 6.gün ve diğer saat halen tedarikçi firmadan bekleniyor diye sipariş detayında yazıyor. Onunda gelip gelmeyeceği aşikar. Ürün elinizde yok ise neden son 27 ürün kaldı deyip te kredi kartımdan taksitlendirme yaparak ücret çekiyorsunuz. Müşteriyi mağdur durumda bırakıyorsunuz. Özel bir gün için söylediğim bu saatler beni mağdur etti.

Cüneyt 80 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Cüneyt K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön