Hepsiburada.com Siparişim Aldığım Gün Yola Çıkacaktı 15 Gündür Yok!

Mehmet G. |

Siparişini verdiğim yaz lastikleri siparişin verildiği gün yola çıkacaktı. Fakat bugün itibari ile siteden 16. gününe girdiği ve kargoya verildiği yazıldığı halde ürün ortada yok. Aradığımda saçma sapan gerekçeler ile ürünü iptal edemediğim gibi elime de geçmedi daha. Ne olacak belli değil 30 mesaj yazdım neredeyse 10 kere de aramışımdır ama çare yok, sonuç yok.

Müşteri hizmetleri kargoya verildi diyor, kargo firması bize ürün teslim edilmedi diyor. Doğru söylemeyen Hepsiburada.com çıktı, meğerse taşıma irsaliyesi hazırlanmış sadece ürün yok ortada. Ne olacak bakalım. Arasınlar dedim onu da yapmadılar. Bekliyorum merakla...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  16:21

  Sayın Mehmet G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MVT-881-11980 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri