25 Ekim 2016

Hepsiburada.com Siparişi Geciktiriyor!

Hepsiburada sitesinden 19.10.2016 tarihinde vermiş olduğum siparişin tahmini teslimat tarihi 21.10.2016 yazdığı için 23.10.2016 tarihindeki doğum günü için almış olduğum bugün (24.10.2016) tarihi itibariyle hala "siparişiniz hazırlanıyor" durumundadır ve müşteri hizmetleriyle o kadar yapmış olduğum görüşme ve ricalarıma karşın hiç değişmemiştir. Değişen tek şey aşağıdaki resimdeki gibi "gecikmeden dolayı özür dileriz" yazısıdır. Zamanında teslim edemeyeceği ürün için hayali teslimat tarihi veren sırf arkasındaki "doğan" ismine güvenerek alışveriş yaptığım Hepsiburada.com sitesini beni ikinci kez bu duruma getirdiği ve hediye vermek istediğim ürünleri geciktirdiği için kınıyorum. Anlaşılan bu gecikme Hepsiburada sitesinde doğal ve rutin bir durum.

Serhat 320 Okunma

Cevaplar

  • Serhat27 Ekim 2016

    Müşteri Hizmetlerinden gelen mesajı olduğu gibi kopyalıyorum: " 36135365 nolu siparişinizde yer alan Samsung Galaxy S7 Edge (Samsung Türkiye Garantili) -Gümüş ürününüzü beyan ettiğimiz süre içinde temin edemediğimiz için tekrar özür dileriz. Ürününüzün tedarik tarihi 28.10.2016 olup, bu sürenin de aşılmaması için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olmanızı isteriz. "

  • Serhat26 Ekim 2016

    Siparişim hakkında kayıt tutmanız bana bir fayda sağlamıyor sevgili müşteri hizmetleri. Bugün ayın 26'sı tahmini teslimat tarihi üzerinden 5 gün geçmiş ve sayfamda hala "Siparişiniz hazırlanıyor" yazıyor. Telefonu Hepsiburada'dan mı alıyorum, çin den mi belli değil!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Serhat G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TNW-229-59958 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön