Hepsiburada.com Sipariş Vermiş Olduğum Tv Günlerdir Kargoya Verilmiyor.

Mustafa D. |

11.02.2015 tarihinde 82162491 sipariş numarası ile LG Tv sipariş ettim. Siparişin kargoya verilme süresi 24 saat yazmasına rağmen sitede bugün 4. gün ve kargoya verilmedi, yarında pazar.

Sitede sürekli siparişiniz kargoya hazırlanıyor yazıyor ve müşteri hizmetlerini aradığımda siparişimin ne zaman kargo yapılacağına dair bilgi alamıyorum.

Hepsiburada.com bizi neden oyalıyor? Hepsiburada.com stoklarında olmayan malımı satıyor? Neden bize bilgi vermiyor? Ellerinde olmadığı halde neden 24 saat içerisinde kargo yapılacağız diye doğru olmayan bilgiyi yazarak bizleri yanıltıyor?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  24 Şubat
  10:30

  Ben TV geç geldiği ve üstelik araya hafta sonu girdiği için siparişimi iptal ettim. 24 saatte hızlı gönderi olduğu için almıştım.

  Hepsiburada.com şikayetim üzerine bana mail yazmış. Meilinde mağduriyetimden dolayı bana bir hafta geçerli 50 TL hediye çeki verdiğini belirtmiş.

 • 14 Şubat
  16:39

  Sayın Mustafa D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VDR-934-87947 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri